همین الان هم برای آماده شدن دیر است ! لطفا آماده شوید !

بسم الله الرحمن الرحیم

 

چه نشانه دیگری باقی مانده ؟

طبق آنچه از روایات ائمه طاهرین سلام الله علیها وجود دارد غیر از نشانه ها و حوادث ماقبل سال ظهور حضرت حجه ارواحنا فداه نشانه دیگری باقی نیست .

شاید آنچه در غبار ناشی از حوادث بعد از انقلاب و سپس دوران سیاه آنچه سازندگی و اصلاحات می نامند پنهان ماند یا می خواهند پنهان بماند ربط و اتصال این حوادث به ظهور منجی آخرین باشد .

بعد از سال 84 و با انتخاب مجدد راه و مکتب زمینه ساز ظهور حضرت روح الله (رحمه الله علیه) جهان آبستن حوادث غریب و پیچیده ای شد ، فتنه های پیاپی ، کارشکنی ها برای زمین زدن تفکر زمینه ساز و...

همه شیاطین دست در دست هم برای زمین زدن این تفکر تلاش و کوشش شبانه روزی کردند !

زر و و زور  همیشه کار ساز بوده  و هست اما اگر این دو کید شیطان از اعتبار می افتاد تزویر کار خود را می کرد چنان که در صفین سپاه بی بصیرت حضرت امیر (علیه السلام) را در یک قدمی خیمه کفر زمین گیر و مغلوب ساخت .

اینبار تاریخ دوباره تکرار شد ، چهار سال + بیست و شش سال سیاه نمائی و توطئه ، جنگ و تحریم همه به میان آمدند اما حریف این درخت ریشه دار اما تازه قد کشیده نشدند ، دشمنان به فکر تزویری عظیم افتادند ، زدن راه امام به وسیله خود امام ! پارچه های سبز در یک قدمی خیمه کفر بر دست بی بصیرتان بالا رفت ، شیطان با تمام وجود در راه زمین زدن مکتب زمینه ساز ظهور تلاش کرد اما مردم عزیز و فرامانروای ایران اسلامی دیگر از سوراخ تزویر جمل گزیده نمی شدند، قریب به 25 میلیون رای به مکتب زمینه ساز ظهور نشان دهنده این مدعا بود که جامعه ایران خواستار جهشی به بلندای فتح قله های شرف و کمال در سایه منجی آخرین می باشد ، اما کید شیطان بر بی بصیرتان کارگر افتاد و شد آنچه نباید می شد !

 

 

 

اگر امثال ما دم از ظهور و زمینه سازی آن بزنیم به برچسب انجمن حجتبه نائل می شویم اما اگر مسیحیان و یهودیان صهیونیست صدها کالج آخرالزمان شناسی و زمینه سازی برای ظهور مجدد حضرت عیسی (علیه السلام) داشته باشند کسی صدایی بلند نمی کند ! اگر صدها شبکه به صورت شبانه روزی  نابودی جهان را در آرماگدون نوید بدهند کسی اینجا نفس نمی کشد اما اگر ما از مدیریت جهان در آینده نه چندان دور صحبت به میان آوریم مورد بدترین توهین ها قرا می گیریم !

چه کسی باور می کند آمریکایی که در 130  کشور جهان بیش از 1000 پایگاه نظامی دارد و عراق در مشتش بود برای نابودی تسلیحات ممنوعه صدام به این کشور لشگر کشی کرده است ؟

چند سال پیش یک هیئت بلندپایه از سی آی ای به یمن می روند و در مورد تحرک شیعیان آن منطقه به پادشاه کثیف تر از خودشان اخطار می دهند که چه نشسته ای که یمانی در حال ظهور است ؟ در کمتر از 7 سال 6 جنگ بر این مردم مظلوم تحمیل می شود اما کسی نیست که فریاد این مردم ستم دیده را بشنود!

حضرت امام صادق (علیه السلام) :

قبل از ظهور قائم وقوع پنج علامت حتمی است : یمانی ٬ سفیانی ٬ صیحه آسمانی ٬ کشته شدن نفس زکیه و فرو رفتن در بیداء .

یا در جای دیگری فرمودند :

خروج این سه تن خراسانی ٬ سفیانی و یمانی در یک سال ٬ یک ماه و یک روز اتفاق می افتد .درفش یمانی از همه هدایت کننده تر است زیرا که دعوت به حق می کند .

یا در جای دیگری فرمودند :

نزد حضرت از سفیانی سخن گفته شد . حضرت فرمودند : او چگونه خروج کند در حالی که مرد چشم شکسته در صنعاء هنوز خروج نکرده است؟

مرگ عبدالله در حجاز (دولت سعودی) و کشمکش بر سر جانشینی وی  بر طبق پیش گویی ائمه علیها سلام باعث بروز گشایش در امور مسلمین شده و پس از آن حوادث متصل به ظهور یکی یکی اتفاق می افتند . طبق گزارش سرویس های اطالاعاتی آمریکا این درگیری از همین الان وجود دارد و به اوباما در این زمیه هشدار جدی داده شده است ! که در ۵ سال آینده وضعیت عربستان و دولت سعودی دگرگون خواهد شد و اگر می بینید امروز رژیم سفاک وهابی سعودی دست به چنین جنایاتی می زند مطمئن باشید این آخرین جفتک اندازی های قبل از نابودیش است !

حضرت صادق علیه السلام فرموند :

وقتی عبدالله بمیرد ٬ مردم برای حکومت با کسی توافق نکنند و این اختلاف و درگیری به خواست خدا تا ظهور صاحب الامر ادامه یابد . حکومت های چندساله پایان یافته و تبدیل به حکومت چند ماه و چند روزه شود . سوال کردند : آیا این ماجرا به طول می انجامد ؟ فرمودند: هرگز !

و در جای دیگری فرمودند:

زمانی که در مردم در سرزمین عرفاتند ٬ سواری بر شتری راه وار وارد شده و مرگ خلیفه را خبر دهد . با مرگ او فرج آل محمد (صل الله علیه و آله وسلم) و گشایش کار تمام مردم فرا رسد !

در روایتی از حضرت باقر علیه السلام علت مرگ عبدالله چنین عنوان شده :

علت مرگ آن است که او به کی از خواجگان خود تعدی می کند ٬ خواجه او را سر می برد . مرگ او را تا چهل روز مخفی می دارند . سواران به جستجوی خواجه می روند ٬ اما قبل از بازگشت اولین کس که به دنبال او رفته حکومت آنها نابود می گردد !

 

 

 

 

حوادث یمن ، فعل و انفعلات درون حکومت سعودی و کشمکش داخلی که به زودی گریبانشان را خواهد گرفت ، درگیری قریب الوقوع در مناطق اردن ، سوریه و لبنان با رژیم منفور صهیونی (شاید هم سفیانی)، مرگ سفید و مرگ سرخ (حضرت امیر می فرمایند پیش از ظهور قائم دو مرگ وجود خواهد داشت ، مرگ سفید و مرگ سرخ ، مرگ سفید یک بیماری فراگیر و کشنده در جهان و مرگ سرخ جنگ های گسترده خواهد بود ) ، انتخاب دولت مدعی زمینه سازی برای ظهور حضرت  در ایران و ... همگی حکایت از وقوع اتفاقات نه چندان دور دارد ! فتنه مطمئنا عمیق تر خواهد شد ، تا جایی که برخی از همین مدعیان بر روی حضرت پس از ظهور شمشیر می کشند ! همین الان هم برای آماده شدن دیر است ! لطفا آماده شوید !

/ 0 نظر / 124 بازدید