در خون غلتیدن یک زن به دست پلیس آمریکا


انتشار نوار ویدیویی رفتار خشونت آمیز پلیس آمریکا با یک شهروند این کشور، موجی از انتقادها را متوجه دستگاه پلیس کرده است.


به گزارش شیعه آنلاین، یک زن آمریکایی که برای تست مصرف الکل به مقر پلیس شهر"شروپورت" در ایالت لوییزیانا منتقل شده بود توسط افسر پلیس این مرکز به شدت مورد ضرب وشتم قرار گرفته و راهی بیمارستان شد.


 


شکایت این زن از پلیس آمریکا پس از اینکه هزاران نفر نوار ویدیویی ضرب وشتم وی توسط پلیس را مشاهده کردند، با جدیت از سوی دستگاه قضایی این کشور پیگیری می شود. این فیلم نشان می دهد چگونه افسر پلیس مذکور با خشونت با این زن برخورد کرده و بارها او را به زور به اتاق بازجویی می کشاند و در نهایت به دستان وی دست بند می زند. در ادامه می بینیم که این زن در حالیکه در خون خون خود غلط زده در کف اتاق افتاده و کارکنان اداره پلیس وی را با برانکار برای انتقال به بیمارستان از اتاق خارج می کنند.  


 این رفتار غیر انسانی سبب شکستن دو دندان، استخوان گونه، کبودی شدید هردو چشم و کوفتگی تمام بدن"آنجلا گاربارینوس" شده است.این در حالی است که متهم اصلی این پرونده "ویلی ویلیس" با رد این اتهام گفته است رفتار خشن با گاربارینوس بدلیل نوع رفتار وی بوده و تقصیر آن بر عهده خود اوست.


 


شبکه تلوزیونی اسکای نیوز نیز در همین رابطه گزارش داد این اقدام پلیس،نخستین نوع از این رفتارها نیست و می تواند بحران بزرگی را در دستگاه پلیس آمریکا ایجاد کند.


 


منبع: برنا

/ 2 نظر / 10 بازدید
روز...

جای تاسف داره. اميدوارم از اين اتفاق ها تويه هيچ کجای دنيا از جمله توی ايران ما نيوفته که متاسفانه ميوفته!!!

روز...

مطمئناً در همه جا همه نوع انسانی پيدا میشه. من فکر می کنم که همانطوريکه پليس روانی تويه آمريکا هست تويه بقيه جاها هم هست!!! آيا آمريکايی بودن پليس اهميت داره؟ آيا او نماينده يک ملت هستش؟ قضاوت با خودتان!!!